„Dzień Dla Zdrowia” to wydarzenie o charakterze zdrowotno-edukacyjnym, którego celem jest promocja zdrowia i jego profilaktyka. Tegoroczna, III edycja odbyła się 18 października na terenie Ośrodka Sanatoryjnego Tulipan w Ustroniu przy ul. Szpitalnej 21. W tym roku Fundacja Obywatele Zdrowo Zaangażowani została zaproszena do współorganizacji tego wydarzenia.
Podczas „Dnia Dla Zdrowia” odbyła się konferencja, na której zostały poruszone tematy dotyczące zdrowia seniorów: zdrowego odżywiania, profilaktyki i leczenia zaćmy, ale także odbyły się warsztaty na temat zasad bezpiecznego stosowania i przechowywania leków „Przewietrz apteczkę!”. W trakcie wydarzenia można było wziąć udział w bezpłatnych badaniach i konsultacjach, skorzystać z bezpłatnych degustacji, a także uzyskać informacje dotyczące zdrowia i profilaktyki. Wszystkie osoby biorące udział w konsultacjach na stoisku Fundacji Obywatele Zdrowo Zaangażowani byli bardzo zainteresowani tematem, a wiele z nich zaprosiło przedstawicieli Fundacji do przeprowadzenia warsztatów w ich miejscowościach.
Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie! 
mgr Aleksandra Kielan
Dyrektor Biura Fundacji
Obywatele Zdrowo Zaangażowani
Zdjęcia: Aleksandra Kielan

































