W dniach 25-27 września odbyła się we Wrocławiu III Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Socjologia medycyny – promocja zdrowia – media”.
W związku z ciekawą tematyką w wydarzeniu udział wzięła Fundacja Obywatele Zdrowo Zaangażowani- dr Dominik Olejniczak przedstawił zgromadzonym dotychczasowe osiągnięcia, związane z akcją Przewietrz Apteczkę!, podkreślając, iż od niedawna akcja nabrała ogólnopolskiego zasięgu. Wśród słuchaczy znaleźli się między innymi specjaliści zdrowia publicznego, a także socjologowie czy też pielęgniarki i lekarze. Niezwykle cenne i motywujące był dla nas komentarze przewodniczącej sesji- dr Zofii Słońskiej- uznanego autorytetu w dziedzinie promocji zdrowia- która jednoznacznie wskazała na dużą efektywność akcji z uwagi na możliwość bezpośredniego kontaktu z odbiorcami oraz formę warsztatową naszych zajęć.
Co ciekawe, jeszcze tego samego dnia, po zakończeniu sesji, dr Olejniczak udał się bezpośrednio do siedziby firmy US Pharmacia SP z o.o., gdzie w warsztatach udział wzięli pracownicy firmy.
dr Dominik Olejniczak
Członek Zarządu Fundacji
Obywatele Zdrowo Zaangażowani
Zdjęcia: Dominik Olejniczak

























